Sprawa Johnny’ego Franka Garretta – niewinnego 17-latka skazanego na śmierć za domniemane morderstwo zakonnicy – wstrząsnęła Ameryką. Bazujący na tej prawdziwej historii horror „Ostatnia klątwa” pokaże widzom mrożące krew w żyłach wydarzenia, które miały miejsce po wykonaniu wyroku.

 

 

Film twórcy „30 dni mroku: Czas ciemności”. W rolach głównych znany z seriali „Mentalista” i „Shameless – Niepokorni” Mike Doyle, kojarzona z serii „Mad Men” Erin Cummings oraz gwiazda „Dextera” Sean Patrick Flanery.

 

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia 18-letniego Teksańczyka, Johnny’ego Franka Garretta, skazanego na karę śmierci za brutalny gwałt i morderstwo zakonnicy.

Chłopak do końca utrzymuje, że jest niewinny, rzucając klątwę na wszystkich, którzy mieli jakikolwiek związek z niesprawiedliwym wyrokiem.

Wkrótce po egzekucji zaczynają ginąć ludzie zamieszani w sprawę. Kiedy w  śmiertelnym niebezpieczeństwie znajdzie się syn jednego z ławników, mężczyzna zrobi wszystko, by odnaleźć prawdziwego mordercę, doprowadzić do jego skazania i odwrócić klątwę.

 

Zobacz zwiastun filmu:

 

Gatunek: thriller/horror

Produkcja:  USA 2014

Reżyseria: Simon Rumley

Scenariusz: Ben Ketai, Marc Haimes

Obsada: Sean Patrick FlaneryErin CummingsMike DoyleSue RockCassie Shea Watson , Jon Arthur

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]