Nie można go porównać do niczego innego. Podobno pod jego wpływem można góry przenosić, żyć tylko powietrzem albo mieć motyle w brzuchu… Każdy czuje inaczej. Te niesamowite emocje wielu próbowało opisać. Powstała niezliczona ilość piosenek, wierszy, poematów, rozprawek, obrazów, filmów…

Niestety, nie każda miłość jest wieczna. Dochodzi do rozstań, rozdzierających słów, pustki w sercu i głowie, aż po poczucie, że życie się skończyło. To trudne dla każdej ze stron, jednak podobno zawsze jeden z partnerów cierpi bardziej, bo kocha mocniej. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Jak z raju odnaleźć się w piekle? W piekle, które nie raz przyjmuje ekstremalną postać.  I co najgorsze, okazuje się, że piekłem może być samo wnętrze człowieka. Jak się z niego wydostać?

Nie jesteśmy poradnikiem psychologicznym i nie będziemy Państwa pouczać, za to chcemy pokazać, do czego może doprowadzić chora miłość, wręcz patologiczna. Brutalna, wdzierająca się w życie jak podstępny wąż i niepostrzeżenie kąsająca śmiertelnym jadem. Postanowił mnie zostawić – zabić! Zdradziła mnie – zabić! Inni patrzą na nią z pożądaniem – zabić!… Jakby śmierć miała rozwiązać problem. Tymczasem ona zatacza jeszcze większe kręgi cierpienia.

Z życzeniami pouczającej lektury i pięknej miłości zapraszamy do lektury „Detektywa – Wydanie Specjalne” pt. W szponach miłości.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym kwartalniku „Detektyw Wydanie Specjalne” nr 4/2018 w sprzedaży od 4 grudnia 2018 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]