W tamtym czasie obaj zajmowali się demontażem samochodów, z których znaczna część była kradziona za zachodnią granicą Polski. Policjanci posiadali informacje na ten temat i próbowali namierzać kolejne „dziuple”, w których kradzione auta rozbierano na części.

Ze względu na hermetyczność środowiska, było to jednak trudne zadanie.

Leszek Ch. i Andrzej K. działając w tym samym mieście i w tej samej „branży”, rywalizowali ze sobą do tego stopnia, że w pewnym momencie w 1998 roku miało nawet dojść pomiędzy nimi do strzelaniny. Na szczęście strzały okazały się niecelne i skończyło się na nerwach i dziurach po pociskach w karoseriach samochodów.

Gdy Leszek Ch. został brutalnie zamordowany, podejrzenie padło na jego wroga numer jeden, czyli Andrzeja K. Czy faktycznie to on okazał się zabójcą?

Jeśli jesteś ciekaw, kto i dlaczego pozbawił życia właściciela komisu samochodowego, koniecznie sięgnij po najnowszy numer miesięcznika „Detektyw” 1/2018.

Wiele więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 1 w sprzedaży od 12 grudnia 2017 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]