Policjanci zatrzymali dwie osoby, które w przymierzalni hipermarketu urządziły sobie piknik. 29-letnia Monika W. i 35-letni Mariusz K. zabrali z półek sklepowych rozmaite artykuły spożywcze, do tego alkohol i odzież. W przymierzalni zaczęli biesiadować. Jedli, pili, awanturowali się, a przy tym wszystkim dodatkowo niszczyli towary.

Na miejsce wezwano policję. Pracownik sklepowej ochrony wskazał kobietę i mężczyznę, którzy byli pod wpływem alkoholu. Przekazał funkcjonariuszom, że chwilę wcześniej feralni klienci zaczęli się awanturować w przymierzani, do której udali się z ubraniami oraz innymi artykułami między innymi alkoholem i jedzeniem. I to właśnie przy tym alkoholu i zakąskach, zabranych ze sklepowych półek, biesiadowali. Wszystkie rzeczy zostały zniszczone, poplamione, artykuły miały porozrywane opakowania, poodrywane metki, część natomiast została zjedzona lub wypita.

Straty oszacowano na kwotę ponad 700 złotych. 29-letnia Monika W. i 35-letni Mariusz K. trafili do policyjnych cel.

Na podstawie zgromadzonych materiałów śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili parze zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu uszkodzenia mienia.

źródło: Komenda Stołeczna Policji

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]