Związek Krafta z Jeffem Gravesem zaczął się rozpadać od momentu, kiedy Randy zaczął mieć kłopoty z policją. W 1976 roku mężczyźni ostatecznie  rozstali się, po czym Kraft zamieszkał w Laguna Hills z 19-letnim piekarzem, Jeffem Seeligiem.

Zmasakrowane zwłoki 19-letniego Scotta Michaela Hughesa, żołnierza piechoty morskiej z bazy Camp Pendleton, znaleziono 16 kwietnia 1978 roku przy autostradzie w Orange. We krwi denata wykryto ślady valium, a śmierć nastąpiła w wyniku uduszenia. Wczesnym rankiem, 11 czerwca tegoż roku, w pobliżu autostrady w San Diego, zauważono ciało 23-letniego Rolanda Younga, który został wykastrowany, a później zadźgany nożem. Otarcia na jego ciele wskazywały, że wyrzucono go z samochodu poruszającego się z dużą prędkością. Inny żołnierz piechoty morskiej, 23-letni Richard Keith, 19 czerwca wybrał się autostopem z bazy Camp Pendleton do Los Angeles, aby odwiedzić swoją dziewczynę. Następnego dnia rano pewien strażak natknął się na jego zwłoki, leżące obok drogi w południowej części hrabstwa Orange. Ślady na nadgarstkach wskazywały, że był związany, zanim go uduszono.

 

Na gościnnych występ(k)ach

Pewien kierowca, jadący 6 lipca 1978 roku autostradą międzystanową nr 5 w Mission Viejo, zauważył leżącego na środku drogi 23-letniego autostopowicza, Keitha Klingbeila. Młody człowiek  jeszcze żył. Przybyli na miejsce sanitariusze nie byli jednak w stanie uratować mu życia, gdyż jego organizm nie poradził sobie z przedawkowaniem alkoholu i środka o nazwie Tylenol. Podczas autopsji zwrócono uwagę na jeden z sutków młodzieńca, który został przypalony zapalniczką samochodową.

Niewiele ponad 4 miesiące później, przy autostradzie w San Diego, odkryto ciało 21-letniego Michaela Josepha Inderbeitena, kierowcy ciężarówki z Long Beach.

Odcięto mu genitalia, zgwałcono analnie przy użyciu bliżej nieokreślonego przedmiotu oraz przypalono powieki samochodową zapalniczką. Przyczyną jego śmierci było uduszenie.

W połowie czerwca następnego roku na autostradzie w Irvine wyrzucono z wolno jadącego samochodu ciało 20-letniego żołnierza piechoty morskiej, Donalda Harolda Crisela. Widziało to wielu świadków. Kiedy przyjechała policja, zwłoki były jeszcze ciepłe. Tym razem śmierć nie nastąpiła w wyniku uduszenia, a z powodu przedawkowania alkoholu i środków przeciwbólowych.

Jako specjalista ds. przetwarzania danych dla Lear Sigler Industries, Randy Kraft często odbywał podróże służbowe do innych stanów. Wszędzie za sobą zostawiał kolejne zmasakrowane zwłoki. W stanie Oregon przy autostradzie międzystanowej nr 5, znajdującej się 10 mil od Salem, 17 lipca 1980 roku znaleziono nagie ciało 17-letniego autostopowicza z Kolorado, Michaela Seana O’Fallona. Pomimo niemal śmiertelnego poziomu alkoholu i valium w jego krwi, zgon nastąpił na skutek uduszenia.

Półtora miesiąca później, dzieci bawiące się w pobliżu bazy lotniczej El Toro Marine Air Base w Irvine w Kalifornii, natknęły się na owinięte w plastikowy worek na śmieci zwłoki 20-letniego żołnierza piechoty morskiej, Roberta Wyatta Logginsa. W jego krwi ujawniono śmiertelny poziom alkoholu i leków przeciwhistaminowych. 10 kwietnia 1981 roku, obok autostrady w Goshen w Oregonie, znaleziono ciało 17-letniego Michaela Duane’a Clucka. Młodzieniec został brutalnie zgwałcony i pobity. Tego samego dnia Randy Kraft odwiedził pobliski szpital, aby opatrzono mu okaleczoną stopę, którą – jak twierdził – uszkodził przypadkowo podczas chodzenia boso w pokoju hotelowym.

Na początku grudnia 1982 roku Kraft przebywał w Grand Rapids, w stanie Michigan, gdzie odbywała się konferencja Lear Sigler Industries. Dwaj kuzyni, 24-letni Dennis Alt i 20-letni Chris Schoenborn zniknęli tamtego wieczoru z baru w hotelu, gdzie jeden z pokoi wynajmował Kraft. Dwa dni później ich ciała odkryto w szczerym polu niedaleko hotelu. Obaj zostali uduszeni, a we krwi mieli śladowe ilości alkoholu i valium. Przed śmiercią do cewki moczowej Schoenborna wepchnięto długopis.

Dwa miesiące później, 28 stycznia 1983 roku, przy autostradzie międzystanowej nr 605 w Kalifornii, znaleziono zwłoki 21-letniego Erica Churcha. Młody człowiek został zgwałcony analnie i pobity, a na koniec uduszony. 11 lutego w Buena Park, po wyjściu z baru zniknęli 18-letni Geoffrey Nelson i 20-letni Rodger DeVaul. Dwa dni później ich ciała znaleziono w pobliżu Claremont College. Obaj zostali odurzeni narkotykami, zgwałceni analnie i uduszeni.

 

Zabójca z kartą wyników

Tuż po pierwszej w nocy, 14 maja 1983 roku, dwaj policjanci z Kalifornijskiego Patrolu Autostrad zauważyli na autostradzie międzystanowej nr 5 w Mission Viejo jadącą przed nimi zygzakiem toyotę celica. Kiedy pojazd próbował nieprzepisowo zmienić pas ruchu, funkcjonariusze włączyli koguta na dachu radiowozu i zatrzymali samochód.

Kierowca zamiast czekać w aucie, wyszedł na zewnątrz, a wraz z nim wypadła z pojazdu butelka z piwem, której zawartość wylała się na chodnik. Mężczyzna zbliżył się do radiowozu i wtedy policjanci zauważyli, że ma rozpięty rozporek. Prawo jazdy było wystawione na 38-letniego Randy’ego Stevena Krafta zamieszkałego w Long Beach. Kraft przyznał się, że pił wcześniej alkohol, ale przysięgał, że teraz jest trzeźwy. Funkcjonariusze zrobili mu test na trzeźwość, w wyniku którego aresztowali go za jazdę po pijanemu.

< 1 2 3 4>

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]