Czworo ludzi znika bez śladu w dniu swoich urodzin. Samotna matka-żołnierka z syndromem stresu pourazowego po misjach w Afganistanie, czarujący chłopak spodziewający się pierwszego dziecka z narzeczoną, wzorowy student i kochająca matka dwójki małych dzieci.

Pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego – jedyne, co ich łączy, to kartka urodzinowa znaleziona w ostatnim znanym miejscu pobytu każdego z nich. Na niej zawsze widnieje taka sama wiadomość:

Twój prezent to gra.

Zagraj – jeśli się odważysz.

 Policja nie interesuje się sprawą: przecież to tylko zabawa. Rodziny zaginionych jednak szaleją z niepokoju, więc w poszukiwania zostaje zaangażowana psycholożka i detektywka Augusta Bloom. Gdy kobieta zagłębia się w sprawę, odkrywa, że gra została zaprojektowana właśnie z myślą o nich. Z niepokojem zaczyna podejrzewać, co łączy wszystkie cztery osoby. To coś, co sprawia, że są bardzo niebezpieczne.

Gdy znikają kolejni ludzie, doktor Bloom rozpoczyna wyścig z czasem, by namierzyć wyrachowanych organizatorów tajemniczej gry. Tylko genialny umysł psycholożki może rozszyfrować ten piekielnie inteligentny system. Nie wie jednak, czy jej dochodzenie powstrzyma przestępców, czy też im pomoże.

Leona Deakin – rozpoczęła karierę jako psycholożka, współpracując z policją w hrabstwie West Yorkshire. Obecnie mieszka ze swoją rodziną w Leeds, gdzie zajmuje się psychologią pracy. „Gra w życie” to jej pierwszy thriller. Jeszcze w tym roku ukaże się kolejna książka z doktor Augustą Bloom.

 Leony Deakin „Gra w życie” – już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]