W październikowym wydaniu, jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Was fascynującą lekturę.

W naszym magazynie znajdziecie teksty:

IDEALNIE UKRYTE ZWŁOKI – Po raz pierwszy spotkała go u swojej zamężnej, dorosłej kuzynki. Miała 11, a on 25 lat. Nie zwróciła wtedy na niego uwagi, była przecież dziewczynką, a on dorosłym mężczyzną.

W OPARACH NAMIĘTNOŚCI – Morderstwo było zaplanowane. Sprawca posłużył się trucizną, sprawiając, że ofiara umierała w męczarniach. Zbrodnia, ze względu na sensacyjny charakter i zamieszane w nią osoby, wywołała w Opatowie ogromne wzburzenie.

ZABÓJCA ZE SZLAKU – Przez prawie dwa lata wodził za nos policję i FBI. Atakował kobiety na szlakach turystycznych, w kilku parkach w pobliżu San Francisco. Udowodniono mu popełnienie siedmiu morderstw.

POSZUKIWACZE SKARBÓW – To znalezisko miało ich uczynić sławnymi i bogatymi, tymczasem stali się biedniejsi, a sławę zyskali złą, jako osoby karane.

To tylko wycinek. Więcej interesujących tekstów o tematyce kryminalnej znajdziecie w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 10/2019 w sprzedaży od 17 września 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]