Co przygotowaliśmy w tym numerze? Jak zwykle same pasjonujące historie.

W październikowym „Detektywie” przeczytacie m.in.:

ŚMIERTELNY TRÓJKĄT – Ludzie wciąż pamiętają ten dawny skandal z jedną ofiarą śmiertelną i pięciorgiem skazanych. Nauczycielka miała 23 lata, gdy dostała dożywocie. Przeleciało już trzydzieści lat, w przerażającej świadomości zmarnowanego życia. Tamci czterej są już na wolności. Ona nie chce umrzeć w więziennej celi.

W POGONI ZA PEDOFILEM – Niedawno poznany mężczyzna mało o sobie mówił. Pytał stale o nią, czy ma rodzinę, rodzeństwo, siostrę czy brata? – Coś taki ciekawy? – odpowiedziała mu w końcu, lecz on na to znowu zaczął, jak bardzo mu teraz na niej zależy…

ZEMSTA GANGU – Najpierw była mała szczeniacka zemsta za kpiny. Potem prawdziwa zemsta gangu za tę zemstę. Ta druga nie udała się za pierwszym razem i można było przewidzieć, że kolejna próba nastąpi. Tak się stało, a odwet tym razem został dokonany skutecznie. Ofiara nigdy nie wróciła do domu, jej ciało znaleziono dopiero po trzech latach.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 10/2020 w sprzedaży od 15 września 2020 roku.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]