W nagrodę za cierpliwość przygotowaliśmy naszym Czytelnikom kolejną porcję mrożących krew w żyłach historii kryminalnych.

Co między innymi znajdziecie w najnowszym numerze? Poniżej przedstawiamy małą próbkę:

PSEUDONIM PERSHING. 20 LAT PO ŚMIERCI – W latach 90. każdy słyszał o gangu prusz­kowskim czy wołomińskim. Niektórzy musieli stanąć z groźnymi gangsterami oko w oko. Nie oznaczało to bynajmniej ich związków czy koleżeństwa ze środo­wiskami kryminalnymi.

PODSTĘPNI, BRUDNI, ŹLI – Przeszedłem wiele prób i testów. Orzeczono, że jestem idealnym kandydatem na policyjnego agenta. A jednak gdzieś głęboko krył się we mnie człowiek, który nie chciał być bohaterem, nienawidził adrenaliny i marzył o spokojnym życiu.

ŻĄDZA KRWI – Pierwsze brutalne fantazje zro­dziły się w jego głowie kiedy miał 6 lat. Najpierw za­czął atakować małe dziewczynki, potem zwrócił swoją uwagę na chłopców. Zamordował trzech z nich, a kiedy został aresztowany, powiedział śledczym, że odczuwa ulgę, że go złapali, bo inaczej zabijałby dalej.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 12/2019 w sprzedaży od 12 listopada 2019 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]