Od lat serwujemy Wam znakomite materiały o tematyce kryminalnej i tym razem nie jest inaczej.

W lutowym „Detektywie” znajdziecie m.in.:

JEDYNE WYJŚCIE – Agnieszka P. przez całą szkołę podstawową uczyła się świetnie, kłopoty za­częły się po ukończeniu przez nią 18 lat. Było to tuż przed maturą, bo wtedy właśnie poznała 26-letniego Konrada C., pseudonim Cyki. Chłopak nie dość, że był dużo starszy od niej to także znany był w Sz. jako kryminalista i złodziej samochodów.

LECZCIE MNIE! – Szukał ofiary swych seksu­alnych dewiacji w nadziei, że policja złapie go na gorącym uczynku. Skrzywdził dziecko, powodując u niego traumę na całe życie.

KREW NA WINOGRONACH – W kalifornijskiej Napa Valley wino przyprawia o zawrót głowy rów­nie często co wielkie pieniądze, stając się niekiedy przyczyną dramatycznych zdarzeń. Dowodem może być historia niefortunnego związku tajemniczego in­westora z zamożnym producentem filmowym, który na winie postanowił zrobić majątek.

Te i wiele innych tekstów opublikowaliśmy w „Detektywie” nr 2/2020 w sprzedaży od 14 stycznia 2020 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]