Po raz kolejny zapraszamy do zapoznania się z porcją mrożących krew w żyłach, zawsze prawdziwych historii.

W kwietniowym numerze przygotowaliśmy m.in.:

RODZINNY GANG – Najtrudniejszy był pierwszy skok na bank, każdy następny był łatwiejszy. Nie odstraszało więzienie, czy nawet śmierć. Syn poszedł na to, ponieważ ojciec w pojedynkę osiągał słabe wyniki. Córka zrobiła to dla obu – z miłości.

SAFANDUŁA – Chłopak wyszedł na uliczkę. Dostrzegł zaparkowany w cieniu motor. Chciał uciec, ale chwyciłem go za koszulę i przyciągnąłem ku sobie. Musiał dokładnie usłyszeć, co mam do powiedzenia. – Jak dowiem się, że w tym miasteczku nadal ktoś sprzedaje narkotyki to przyjadę i skręcę ci kark.

MORDERCZA MANIPULACJA – Wszystko dokładnie zaplanowała już kilka tygodni wcześniej. Mimo to była w strasznej niepewności. I wcale nie chodziło o to, że za chwilę miał zginąć jej mąż. Obawiała się, czy Adam Czapliński zdoła wywiązać się z trudnego zadania. Co się stanie, jeśli się rozmyśli? Jak zareaguje mąż, który zorientuje się, że żona coś knuje za jego plecami?

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 4/2020 w sprzedaży od 17 marca 2020 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]