Zbliżają się wolne dni, a to doskonały czas na lekturę naszego magazynu. Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących tekstów. Wśród nich znajdują się m.in.:

URODZONY, BY ROZPĘTAĆ PIEKŁO – Jego zbrodnia wstrząsnęła Ameryką. Nocą z 13 na 14 lipca 1966 roku w internacie, w południowej części Chicago, brutalnie zamordował osiem studentek pielęgniarstwa. Na miejscu zbrodni pozostawił odciski palców, toteż policja szybko go zidentyfikowała. Do końca życia nie żałował tego, co zrobił.

NIEPROSZONY GOŚĆ – Są ludzie, dla których nie ma żadnych świętości, zasad czy też granic. Wyzbyci z sumienia i honoru zdolni są do najpodlejszych czynów  i haniebnych postępków, byle tylko zaspokoić swoje zachcianki i przyjemności. Nie oprą się nawet znieważaniu zwłok.

ZAGADKOWA ŚMIERĆ PIELĘGNIARKI – Telefon na Komendę Policji w Otwocku 19 lutego 1998 roku brzmiał dramatycznie: – Moja siostra Antonina nie żyje. Ma zaciśniętą na szyi pętlę z przewodu elektrycznego. Nazywam się Maciej Z.

FACHOWCY Z AUTOMATU – W kronikach kryminalnych co pewien czas pojawiają się przestępcy, którzy przygotowując przestępstwa doskonałe, popełniają drobny błąd…

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 5/2019 w sprzedaży od 16 kwietnia 2019 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]