Po raz kolejny w najlepszym i najstarszym magazynie kryminalnym w Polsce przygotowaliśmy solidną porcję historii kryminalnych.

W majowym numerze, drodzy Czytelnicy, znajdziecie m.in.:

INNE WCIELENIE PEDOFILA – Płaczliwy ton, cierpiętnicza mina i zapewnienia, że nikogo nie chciał skrzywdzić, ale nie potrafi zwalczyć swoich skłon­ności, bo jest to silniejsze od niego. Taki był sposób Sławomira S. na „zmiękczenie” sądu. Działało, choć, na zdrowy rozum, nie powinno.

MĘŻCZYZNA, KTÓRY NIENAWIDZIŁ KOBIET – W 1984 roku grasował w dzielnicy czer­wonych latarni w Tampie na Florydzie. Jego ofiarą padło dziesięć kobiet. Skazany na karę śmierci, przez ponad trzydzieści lat odwoływał się od zasądzonego wyroku.

MYŚLAŁA, ŻE TO LUDOŻERCY – Przed utratą świadomości w głowie Leokadii K. zaświtała okrop­na wizja: znajduje się w dzikich ostępach z dala od cywilizacji, gdzie złapali ją ludożercy, chcą żywcem upiec i zjeść. Dopiero następnego dnia uzmysłowiła sobie, że to nie był sen, lecz rzeczywistość.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 5/2020 w sprzedaży od 14 kwietnia 2020 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]