Zastanawiacie się o czym przeczytacie w czerwcowym numerze? Spieszmy z odpowiedzią na to nurtujące pytanie.

W tym miesiącu przygotowaliśmy dla Was m.in.:

BIURO PODRÓŻY „AIR COCAINE”-  Bartosz Trzebiatowski wyjechał z Polski w 2011 roku. Miał wtedy 25 lat i nie bardzo widział dla siebie miejsce nad Wisłą. Kiedy skończył studia, zderzył się z brutalną rzeczywistością i uświadomił sobie, że w kraju jednak nie ma zapotrzebowania na armię takich jak on, świeżo upieczonych absolwentów wydziału politologii na bydgoskim uniwersytecie.

POJEDYNEK NA SZOSIE – Kierowcy nie mogą uwierzyć własnym oczom. Niektórzy nie wytrzymują nerwowo i zjeżdżają na pobocze. Na szosie odbywa się samobójczy wyścig dwóch potężnych i luksusowych samochodów terenowo-sportowych. Pachnie śmiercią; lada moment dojdzie do kraksy i ktoś tu zginie.

UŚMIECH BESTII – Mirosław K. rechotał rozbawiony, gdy jego córka opowiadała w sądzie jak ojciec poderżnął gardło jej matce.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 6/2019 w sprzedaży od 14 maja 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]