Cierpliwość naszych Czytelników została wynagrodzona. W nowym numerze publikujemy kolejne mroczne historie.

Tym razem serwujemy m.in.:

DRAPIEŻCA DO IZOLACJI – Kiedy sędzia skazywał Rafała G. na karę dożywotniego więzienia, nie miał wątpliwości, że ten seksualny sadysta musi być do końca życia izolowany od społeczeństwa.

LISTONOSZ PAT – Był niczym tykająca bomba zegarowa. Ze względu na swój trudny charakter, nie potrafił dogadać się z sąsiadami, kolegami z pracy ani z przełożonymi. Kiedy pojawiło się przed nim widmo utraty pracy, zabił czternaścioro współpracowników, a sześcioro innych ranił, po czym popełnił samobójstwo.

NIE ZABIJA SIĘ KOBIET ZA TO, ŻE SĄ ŻONAMI BANDYTÓW – Skazany Krzysztof M. obawiał się o swoją rodzinę na wolności. Wiele do myślenia dała mu odpowiedź dawnego kolegi spod celi, Zbigniewa C. ps. Daks, którego mijał na spacerniaku. Na pytanie o samopoczucie, tamten rzucił przez zaciśnięte zęby: – Lepiej zacznij się martwić o swoje.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 7/2020 w sprzedaży od 16 czerwca 2020 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]