Wakacyjny relaks i lektura nowego „Detektywa” to idealne połączenie. Jak co miesiąc, nie zawodzimy naszych Czytelników czekających na kolejną porcję kryminalnych historii.

Co znajdziecie w sierpniowym wydaniu?

DIABELSKIE NASIENIE – Swoją zbrodniczą karierę zaczął w wieku 12 lat od ataków na chłopców, których więził i torturował. Po wyjściu z poprawczaka, za dobre sprawowanie,4 zamordował dwoje dzieci, za co został skazany na karę śmierci. Do jego egzekucji jednak nie doszło!

BESTIA Z MAŁEGO MIASTECZKA – Dziewczyna została zabita w sposób bardzo brutalny. Z oględzin miejsca zdarzenia i późniejszej sekcji zwłok wynikało, że napastnik najprawdopodobniej wpadł w szał. On nie tylko chciał zabić ofiarę, ale całkowicie unicestwić. Twarz była zmasakrowana, zaś dłonie odcięte.

ZŁE TOWARZYSTWO – O godzinie 1.15 w nocy z 3 na 4 sierpnia 2016 roku, na numer mieszkającego w Mogilnie Andrzeja Pilarskiego, został wysłany SMS o treści: „Kamila jest z nami. Chcesz córeczkę z powrotem, to zapłać 80 tysięcy”.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 8/2019 w sprzedaży od 16 lipca 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]