Co przygotowaliśmy w tym numerze? Jak zwykle same pasjonujące historie.

We wrześniowym „Detektywie” przeczytacie m.in.:

NAJKRWAWSZY DZIEŃ – Kilka aut stało na ulicy. Ich karoserie były poryte kulami, dymiły z przegrzanych silników, a lakier zamazany był krwią. Słychać było jęki rannych, jednak jeszcze większe wrażenie robiło milczenie zabitych. Wreszcie, po nieskończenie długiej chwili, w oddali zawyły policyjne syreny. Tak kończył się najbardziej krwawy dzień w dotychczasowej historii FBI.

TEN PRZEKLĘTY INTERNET – Wbiegła na trzecie piętro i wcisnęła przycisk dzwonka. Chwilę później na korytarz wyszli sąsiedzi z innych mieszkań, wywołani przeraźliwym krzykiem Lucyny B. Jeden z mężczyzn wbiegł do mieszkania Bożeny M. i zobaczył w kuchni kobietę leżącą w kałuży krwi.

NIEGRZECZNA ŻONA – Nie wychodź za marynarza. Mąż, który opuszcza żonę na długie tygodnie, nie jest dla kobiety żadnym oparciem w życiu – zdenerwowała się matka, gdy dowiedziała się, że córka spotyka się z Tomaszem. Sylwia nic jednak sobie nie robiła z matczynych przestróg.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 9/2020 w sprzedaży od 11 sierpnia 2020 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]