Dwie osoby zginęły w wypadku w Rawie Mazowieckiej, a 6-letnie dziecko zostało poważnie ranne. Według ustaleń reporterów radia RMF FM, sprawcą wypadku był prawdopodobnie złodziej samochodu.

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 707 w okolicach Rawy Mazowieckiej (województwo łódzkie) w sobotę wieczorem. Jak podaje „Dziennik Łódzki” na wysokości miejscowości Niemgłowy czołowo zderzyły się kierowany przez 29-latka ford focus i citroen xsara picasso, który prowadziła 33-letnia kobieta.Rawa Mazowiecka. Ukradł auto i spowodował śmiertelny wypadek

Po zderzeniu oba pojazdy stanęły w płomieniach. Zarówno 33-latka, jak i 29-latek zginęli, jednemu z przechodniów udało się natomiast wydostać z citroena 6-letnią córkę prowadzącej auto. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem.

Kierowca forda najprawdopodobniej ukradł wcześniej auto. Z ustaleń RMF FM wynika, że 29-latek na przystanku autobusowym wyciągnął z samochodu właściciela samochodu i odjechał. To właśnie złodziej forda miał wjechać w citroena.

źródło: gazeta.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]