W najnowszym wydaniu „Detektywa” 2/2019 poruszyliśmy następujące tematy:

ZBRODNIA PRAWIE DOSKONAŁA – Ciało 43-letniej Róży J. odnalazł na podłodze w łazience jej mąż po powrocie z pracy. Prokurator zamierzał zamknąć sprawę jako nieszczęśliwy wypadek, gdyby nie zdecydowana reakcja rodziny zmarłej, która wskazała palcem na Roberta J., jako tego, który pomógł małżonce zejść z tego świata.

SALON KITTY – W latach 1939-1942 w Berlinie działał ekskluzywny dom publiczny kontrolowany przez Służbę Bezpieczeństwa III Rzeszy. Jego istnienie utrzymywane było w ścisłej tajemnicy, a za jej złamanie groziła kara śmierci.

NIE MA MNIE NAWET KTO POŻEGNAĆWidzę, że życie ma swoją wartość, nie myślałem o tym, kiedy strzelałem do ludzi, jak do zwierzyny – powiedział w dniu egzekucji skazaniec.

ZDROWEGO CHŁOPCZYKA KUPIĘ! – Jak wynikało z anonimu: Barbara Owczarek ze wsi Dąbrówka rodzi dzieci na handel. Sprzedała już dwoje albo troje, a teraz szykuje się do sprzedaży następnego. Podobno kupcy przyjeżdżają zza granicy i płacą dolarami.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 2/2019 w sprzedaży od 15 stycznia 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]