O godzinie  20:45, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy reprezentacjami Polski i Irlandii. Policjanci zadbają o bezpieczeństwo nie tylko w miejscu rozgrywania zawodów sportowych, ale również na trasach dojazdowych, prowadzących do stolicy Dolnego Śląska i wrocławskich ulicach, gdzie w stronę stadionu zmierzać będą kibice.

Obecnie każde sportowe wydarzenie związane z reprezentacją Polski w piłce nożnej sprawia, że na trybunach pojawia się komplet publiczności. I tym razem oprócz wrocławian, kibicować będą naszej drużynie także fani spoza Wrocławia, Dolnego Śląska i kraju. Osoby wybierające się na mecz powinny rozważyć wcześniejszy przyjazd na stadion, nie odwlekając go na ostatnią chwilę, tym bardziej, że bramy stadionu otwarte będą już około 2 godziny przed meczem.

W związku z zainteresowaniem tą imprezą sportową, spodziewane jest duże natężenie ruchu pojazdów, dlatego wzorem poprzednich imprez policjanci zachęcają do skorzystania ze środków komunikacji miejskiej.

Na podstawie biletu na mecz piłkarski w dniu 11 września 2018 roku, kibice mogą podróżować bezpłatnie liniami specjalnymi tj. tylko liniami T1, T2, S1 i S2.

Kierowcy, którzy jednak zdecydują się jechać na mecz, warto aby mieli za szybą białą kartkę, co ułatwi przekierowywanie samochodów „meczowych” w stronę stadionu lub w stronę odpowiedniego parkingu. W newralgicznych miejscach, na drogach prowadzących na stadion i na skrzyżowaniach, ruchem będą kierować policjanci. W związku z powyższym apelujemy do kierowców o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Policjanci podczas zabezpieczenia będą też mieli do dyspozycji śmigłowiec, by monitorować sytuację na ciągach komunikacyjnych z powietrza.

Źrodło:www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]