Podobno większość naszych Czytelników zaczyna lekturę detektywa od zagadek kryminalnych. W najnowszym miesięczniku czekają na Państwa dwie zagadki kryminalne, ale przede wszystkim jedenaście prawdziwych historii. Wśród nich między innymi poniższe:

 Z DYSKOTEKI NA DNO WISŁY –  Karolina S. wybrała się na dyskotekę licząc na to, że Marcin też tam będzie, porozmawiają. Zazwyczaj na takie zabawy zawoził ją ojciec, ale tym razem towarzyszyła jej siostra.

RZEŹ SŁABEGO – Ta zbrodnia wstrząsnęła powojenną Polską. Zaledwie 19-letni chłopak zamordował całą rodzinę – ludzi, którzy przyjęli go pod swój dach i wyciągnęli pomocną dłoń. Oprawca nie oszczędził nawet 4-miesięcznego dziecka.

WINDYKATOR – Seszele, Panama, Monako czy Liechtenstein to raje podatkowe, w których miliony przedsiębiorców z całego świata ukrywają bądź ukrywali swoje pieniądze przed urzędami skarbowymi. Dla windykatora, takiego jak Piotr Z., lokalizacje te są idealnym miejscem do poszukiwania finansowych manipulatorów, oszustów i wyłudzaczy.

Zapraszamy do lektury.

 Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 10/2018 w sprzedaży od 18 września 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]