Tortilla to jedno z typowych dań kuchni meksykańskiej – placek z mąki kukurydzianej lub pszennej jest niezwykle prosty do przyrządzenia! Potrafią go zrobić nawet złodzieje w obcym mieszkaniu

Umiejętnościami kulinarnymi popisał się pewien włamywacz z Chicago, który wtargnął do mieszkania dwóch kobiet i w ich kuchni zaczął przyrządzać sobie tortillę. Lokatorki były w tym czasie w pomieszczeniu. W pewnym momencie jedna z nich poczuła dochodzący z kuchni zapach spalenizny. Poszła sprawdzić, co się dzieje. Na widok intruza stanęła jak wryta. Zaalarmowała koleżankę.

Obie przerażone zaczęły krzyczeć do złodzieja, aby zabrał co chce do jedzenia i wyszedł. Mężczyzna wziął puszkę zupy i wyszedł na balkon. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli, że włamywacz ma przekrwione oczy, niewyraźnie mówi i ledwo trzyma się na nogach. Był pijany.

Podczas przesłuchania zatrzymany Jerry Drane twierdził, że nie pamięta, co zaszło. Mężczyzna trafił do aresztu, z którego wyszedł za kaucją pod warunkiem, że nie będzie się zbliżał do mieszkania, w którym doszło do tego incydent i będzie stronił od alkoholu.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]