Jorge Beltrao Negromonte da Silveira, jego żona Isabel Pires i jego kochanka Bruna Cristina Oliveira, zostali skazani po tym, jak zostali aresztowani w 2012 roku za zabicie co najmniej trzech kobiet. Media okrzyknęły trójkę „kanibalami z Garnhaus”, gdzie miały miejsce morderstwa. Mężczyzna, jego żona i jego kochanka, zostali skazani za zabicie 20-letniej Alexandry Falcon Silva oraz 31-letniej Gidele Heleny da Silva.

Silveira skazany został na 71 lat więzienia, podczas gdy jego żona usłyszała wyrok 68 lat, a jego kochanka 71 lat i 10 miesięcy. „Kanibale z Garnhaus” wabili kobiety do swojego domu, oferując im pracę niani lub udzielając im religijnych porad. Później zabijali je i zjadali. Część mięsa żona Silvery wykorzystywała do nadziewanych ciasteczek zwanych „salgados”. Później sprzedawali je i rozdawali sąsiadom. Resztę ciał zamordowanych kobiet służby odnalazły na podwórku przed domem skazanych.

Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku  Silveira oskarżył swoją kochankę o to, że stosowała wobec niego tortury. – Powiem wam teraz prawdę, ponieważ podczas drugiej rozprawy wiele ukryłem, aby bronić Bruny. Znam ją odkąd skończyła 17 lat i wówczas powiedziała mi, że jest czarownicą. Nie brałem w tym żadnego udziału. Ja i Isabel byliśmy przez nią torturowani, aby się do tego przyznać – mówił.

Trio dokonywało zabójstw nazywając to „rytuałem oczyszczenia”. W czasie zatrzymania policja odkryła również książkę napisaną przez Silveirę zatytułowaną „Revelations of a Schizophrenic”, w której twierdził, że słyszał głosy i był zauroczony zabijaniem kobiet.

Kanibale zostali już skazani w 2014 roku za zabicie Jessici Camili da Silva Pereira. Silveira usłyszał wówczas wyrok 23 lat więzienia, a jego żona i kochanka skazane zostały na 20 lat.

źródło: www.wprost.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]