Na rynku wydawniczym ukazało się drugie wydanie książki Jana Gołębiowskiego „Profilowanie kryminalne”. Jest to pierwsza polska monografia poświęcona problematyce sporządzania portretów psychologicznych nieznanych sprawców przestępstw.

Autor od 13 lat zajmuje się profilowaniem kryminalnym, początkowo pracując w policji, a obecnie jako biegły sądowy. W swojej pracy zawodowej wykonał ponad 100 profili kryminalnych oraz konsultacji dla wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania. W latach 2005 – 2008 pracował jako psycholog policyjny w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie, następnie w latach 2012-2016 na Oddziale Psychiatrii Sądowej Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia. Występuje w roli biegłego sądowego od 2005 roku. W 2010 roku założył Centrum Psychologii Kryminalnej, w ramach którego prowadzi i organizuje szkolenia z zakresu profilowania, psychologii śledczej i sądowej. Obecnie prowadzi zajęcia ze studentami, głównie na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym.

Pozycja przeznaczona jest dla studentów psychologii, studentów resocjalizacji, studentów prawa, studentów pedagogiki, policjantów, kuratorów, prokuratorów, sędziów, detektywów, pracowników innych służb mundurowych, dziennikarzy śledczych i dla wszystkich tych, którzy zainteresowani są tematem profilowania kryminalnego.

„Profilowanie kryminalne” Jana Gołębiowskiego już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]