Już jest! Najnowszy numer „Detektywa” od dziś w kioskach! A w nim – tradycyjnie – dziesięć mrożących krew w żyłach historii kryminalnych i dwie kultowe zagadki. Bez zmian pozostaje także sekcja Rozrywki z Temidą i humor z sali sądowej!

W najnowszym numerze „Detektywa” przeczytasz między innymi historię mężczyzny, który do dziś walczy o wolność, przysięgając, że to nie on zabił. Został skazany na karę dożywocie, która była pierwszym takim wyrokiem, jaki zapadł w Szczecinie po tym,  jak dożywocie wróciło do Kodeksu karnego.

O zazdrości nie mającej granic – dosłownie i w przenośni – przeczytasz w tekście Eweliny Kolanowskiej, który opowiada o prywatnym śledztwie mordercy, ucieczki z zakładu karnego, a w końcu o „zabójstwie na próbę”. Wszystko po to, by pokonać kilkaset kilometrów przez pół Europy, dotrzeć do Polski i tu zabić swoją dawną przyjaciółkę. Czy mu się to udało? Sprawdź w najnowszym wydaniu „Detektwa”.

Na koniec zostawiliśmy spowiedź seryjnego mordercy i historię o potworze z prowincji w Południowej Karolinie. Kat, swoje ofiary przykuwał łańcuchami i przetrzymywał w metalowym kontenerze. Wszystko to w otoczeniu prowizorycznych grobów ukrytych w pobliskich zaroślach. Okrzyknięty właścicielem „farmy śmierci” stwierdził, że ofiar nikt nie zmuszał, by do niego przyjeżdżały. Same prosiły się o ten los…

Wiele więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 4/18 w sprzedaży od 20 marca 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]