Miłość jest głęboką relacją, która angażuje dwoje osób na wielu poziomach. Z czasem zmienia się, nasila lub kończy. Życie toczy się dalej, wchodzimy w kolejne związki lub nie, ale bez wątpienia, dostosowujemy się do nowej rzeczywistości.

Tyle tylko, że nie wszyscy to potrafią. Takim ludziom jedynym szczęściem wydaje się trwanie przy ukochanej osobie, mimo że ta wcale już nie chce być przy ich boku. Nie trafiają do nich argumenty, że to już koniec. Proszą, grożą, wykorzystują wszelkie możliwe sztuczki, aby znów być razem. Kiedy to nie pomaga, potrafią sięgnąć po najdrastyczniejsze metody…

Po lekturze tego wydania specjalnego przekonają się Państwo, że postaci z naszych tekstów potrafią np. zabić miłość swojego życia w myśl zasady: „Będziesz moja albo niczyja” lub pozbyć się „przeszkody”, czyli żony bądź kochanka.

Sytuacje, kiedy przez zranione uczucie, związek kończy się tragedią, są najczęstszymi przypadkami z kategorii „toksycznej miłości”.

Okazuje się, że można być zazdrosnym o przyjaciółkę partnerki, która spędza z ukochaną zbyt dużo czasu, lub o dziewczynę brata. Z miłości, tej chorej i toksycznej, niektórzy decydują się zabijać innych, bo partner o to prosi. Przykłady można mnożyć, wiele z nich opisaliśmy na naszych łamach.

Wiele ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym kwartalniku „Detektyw – Wydanie Specjalne” nr 3/2020 pt. Toksyczna miłość, w sprzedaży od 25 sierpnia 2020 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]