Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was wiele interesujących tekstów, które umilą grudniowe wieczory.

W najnowszym numerze przeczytacie m.in.:

AGENT Z UROJENIA – Dawid W. w roli agenta Urzędu Ochrony Państwa radził sobie całkiem nieźle. Gwoli ścisłości, ci, którym przedstawiał się jako pracownik instytucji zajmującej się bezpieczeństwem państwa, wierzyli bez zastrzeżeń tak ważnej personie i starali się spełniać każde jego życzenie.

DUSICIEL Z ROCHESTER – Jego ofiarami były głównie prostytutki, które dusił, a potem ich ciała brutalnie okaleczał. Przyznał się do odebrania życia jedenastu kobietom, jednak zdaniem profilera z FBI – mógł mieć na sumieniu jeszcze jedną. Nigdy nie okazał skruchy za popełnione zbrodnie.

ŚMIERĆ PRZYSZŁA NOCĄ – Sąsiad zamordowanego mężczyzny stwierdził, że ludzie plotkowali, że za zabójstwem Staszka mogła stać jego żona. Dowodów nie było, a ludzi w oczy kłuło, że Ewa w niedługim czasie po śmierci ślubnego ułożyła sobie życie z nowym mężczyzną, znajomym jej męża.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 1/2019 w sprzedaży od 11 grudnia 2018 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]