To powinna być obowiązkowa pozycja w domu każdego człowieka. Nie tylko Polaka, bo jak się okazuje w naszym kraju (na szczęście) świadomość ekologiczna jest coraz większa, ale i tak jest jeszcze wiele do zrobienia.

To nie jest tak, że jak o czymś nie wiemy to problem nie istnieje. Istnieje i to jak! Spróbuj przez miesiąc nie wyrzucać plastikowych opakowań. Będziesz zszokowany ile „produkujesz” odpadów. Czasem trzeba to zobaczyć na własne oczy, by zmienić nawyki.

To nie jest tak, że złem jest tylko łamanie prawa, bo jest nim także niszczenie naszej Planety. To bardzo poważne „przestępstwo”

Jeszcze niedawno Areta Szpura robiła furorę w przemyśle modowym. Ubrania marki „Local Heroes”, której jest współzałożycielką, nosiły Rihanna, Miley Cyrus, Ellie Goulding, Kylie Jenner czy Justin Bieber. Pasmo sukcesów nie zmniejszyło jednak wrażliwości autorki na to, jak nieekologiczny jest świat mody. Przerażona tym, jak ogromne ilości śmieci produkuje przemysł tekstylny, Areta porzuciła pracę nad świetnie prosperującą marką, by skupić się na ratowaniu planety. To ona, wraz z redakcją serwisu Noizz, zapoczątkowała akcję „Tu pijesz bez słomki”. Jednak samo ograniczenie słomek to za mało, czas na wielkie zmiany!

Przed Wami pierwszy kompleksowy poradnik pokazujący, jak małymi krokami każdy z nas może dbać o planetę.

Porady Arety i jej rozmowy ze specjalistami z zakresu ekologii, zero waste, zdrowego (dla nas i planety) żywienia pokażą Ci, jak ekologicznie dbać o swój dom, minimalizować liczbę wytwarzanych odpadów i korzystać z zasobów naszej planety tak, by nie nadwerężać jej sił.

Oczywiście Areta nie byłaby sobą, gdyby nie zadbała o to, aby książka została wydana w maksymalnie ekologiczny sposób.

Areta Szpura „Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety”  – już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]