Nicole Frank nie powinna była przeżyć wypadku samochodowego, a co dopiero wspiąć się nocą ranna na stromy, błotnisty jar. Nie w ciemnościach, nie w deszczu, nie z odniesionymi obrażeniami. Ale jedna myśl pozwala jej zwalczyć wszelkie przeciwności i znaleźć pomoc: mała dziewczynka Vero.

Prowadzący śledztwo, sierżant Wyatt Foster jest sfrustrowany, gdy nawet policyjny pies tropiący nie jest w stanie znaleźć śladów tajemniczego zaginionego dziecka – dopóki nie pojawia się ze swoimi szokującymi rewelacjami mąż Nicky, Thomas. Nicole Frank doznała kilku urazów mózgu, więc policjanci nie powinni ufać jej słowom… Policjant zaczyna uważnie przyglądać się wypadkowi, okazuje się też, że Nicky w ciągu ostatnich kilku miesięcy aż dwa razy spadła ze schodów. Dokładne oględziny auta przynoszą interesujące wnioski – ktoś wyłączył w nim system kontroli jazdy, dodatkowo w chwili wypadku był na jałowym biegu… Czy zatem aby na pewno był to wypadek, czy raczej próba zabójstwa? Śledczy zaczyna grzebać w przeszłości…

Lisa Gardner – popularna amerykańska pisarka, której powieści nie schodzą z czołówki list bestsellerów, doskonale znana również polskim czytelnikom, głównie dzięki wydanym nakładem Wydawnictwa Sonia Draga powieściom Zaginiona, W ukryciu, Sąsiad, Samotna, Dziecięce koszmary, Pożegnaj się, Kochać mocniej, Złap mnie oraz Nie bój się. Lisa Gardner jest absolwentką Uniwersytetu Pensylwanii. Po skończeniu studiów przez dwa lata pracowała w firmie konsultingowej. Wraz z oszałamiającym sukcesem jej debiutanckiej, pisanej nocami powieści, Mąż doskonały, postanowiła na dobre zająć się pisaniem. Wszystkie jej książki miesiącami goszczą na światowych listach bestsellerów. Powieści autorki rozeszły się na świecie w 22 milionach egzemplarzy, a jej proza tłumaczona jest na 30 języków.
Lisa Gardner mieszka w New Hampshire z mężem i córeczką.

Gardner Lisa „Dom lalek” – już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]