Za drugoplanową rolę w „Wieku niewinności” przyznano jej Złoty Glob. Za główną rolę w „Małych kobietkach” – nominację do Oscara. Poza ekranem niczym nie przypomina niewinnej kobietki. Winona Ryder – najsłynniejsza kleptomanka na świecie.

W przypadku Winony wszystko zaczęło się w jednym z luksusowych sklepów w eleganckiej dzielnicy Beverly Hills. Kamery butiku zarejestrowały moment jak aktorka do siatek na zakupy upycha ekskluzywne torebki i… skarpetki. W sumie rzeczy były warte ledwie 6 tys. dolarów. Drobiazg dla gwiazdy tego formatu, jednak nie dla sklepowych detektywów. Winona Ryder trafiła za to przewinienie na salę sądową. Biegli psychiatrzy zdiagnozowali u niej kleptomanię…

Amerykańska aktorka nie jest jednak jedyną gwiazdą, która pokusiła się na „zakupy bez płacenia”. Ale jak to mówią: kto bogatemu zabroni?

Jesteś ciekaw jaka gwiazda zasłynęła kradzieżą peruki z sex shopu? Kto ze znanych i lubianych ukradł ze sklepu surówkę colesław, a kto ubóstwiał cudze długopisy? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w najnowszym wydaniu naszego kwartalnika „Detektyw – Wydanie Specjalne”.

Poznaj życie znanych osób i sięgnij po najnowszy „Detektyw – Wydanie Specjalne” 1/2018 pt. „Sława i paragrafy”. Czeka na Ciebie wiele ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych. Kwartalnik w sprzedaży od 27 lutego 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]