Blisko 2 kg marihuany oraz amfetaminy ujawnili w jednym z mieszkań i zabezpieczyli policjanci z Wałbrzycha. Funkcjonariusze zatrzymali też mężczyznę, który odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, realizując działania operacyjne, zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymany, 42-letni mieszkaniec Szczawna – Zdroju, trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna, w miejscu zamieszkania, przechowywał w lodówce sporą ilość środków psychotropowych w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń, w wersalce policjanci ujawnili także znaczną ilość środków odurzających w postaci marihuany.

Z zabezpieczonych substancji można było uzyskać łącznie ponad 13 tys. porcji handlowych narkotyków. Decyzją sądu mężczyzna został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Policjanci w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy, w tym to, gdzie zabezpieczone narkotyki miały trafić.

źródło: www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]