Jeśli chcesz wygrać najnowszą książkę Alana Drew i dowiedzieć się, czy detektyw Ben Wade zdąży uratować następną ofiarę, to koniecznie zajrzyj na nasz profil na FB.

Jedyne co trzeba zrobić, to polubić nasz fanpage i odpowiedzieć pod postem konkursowym zamieszczonym na profilu Magazynu Detektyw na FB na pytanie:

Dlaczego lubisz czytać kryminały

Spieszcie się, konkurs trwa tylko do 23.04.2018. Listę osób, które udzieliły najciekawszych odpowiedzi ogłosimy 24.04.2018. Czekamy na Wasze propozycje i życzymy powodzenia!

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz TU

 

„Milczący świadek”, książka, której autorem jest Alen Drew, to thriller psychologiczny o idyllicznym kalifornijskim miasteczku nękanym przez seryjnego mordercę.

Detektyw Ben Wade powraca do rodzinnego Rancho Santa Elena w nadziei na lepsze życie i uratowanie swojego małżeństwa. Niespodziewanie okazuje się, że spokojne miasteczko, ze swoimi sennymi uliczkami i doskonałymi szkołami, staje się terenem łowieckim seryjnego mordercy, który nocą wdziera się do domów, burząc dotychczasową iluzję bezpieczeństwa.

Ben i specjalistka medycyny sądowej Natasha Betencourt usiłują przewidzieć następny ruch mordercy, a zarazem uporać się z bolesnymi doświadczeniami z własnej przeszłości. Oboje są zmuszeni podjąć ważne decyzje. Wspólnymi siłami spróbują obronić miasteczko przed chorym psychicznie mordercą i dawno pogrzebanymi tajemnicami.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]