Grudniowe wydanie „Detektywa” od dzisiaj czeka w kioskach. Niestety zło nie śpi nawet, gdy święta nadchodzą wielkimi krokami.

W najnowszym numerze przeczytacie państwo m.in.:

WYROK NA HAZARDZISTĘ –  Prywatny detektyw dostarczył poszlaki i dowody popierające wersję wyrachowanej zbrodni, dokonanej na tle porachunków mafijnych. Wszystko było gotowe i podane jakby na talerzu, więc co się stało? Dlaczego policja odrzuciła ten materiał jako niewiarygodny? Dlaczego – zamiast kończyć sprawę – podjęła własne śledztwo, które zakończyło się dopiero po osiemnastu latach, wyrokami skazującymi zupełnie inne osoby?

SZABLE W DŁOŃ, KOCHANKA GOŃ – O tym, czy kobieta należy do niego, Jarosław G. sam decydował. Jeśli mu się sprzeciwiła, karał obcięciem włosów, a domniemanych kochanków zamierzał zabić.

SADYŚCI NA MAJÓWCE  – „Impreza” dobiegła końca, gdy zachciało im się piwa. To, co wzięli ze sobą, już dawno wypili. Wepchnęli ledwie żywego Michała do samochodu i wyrzucili go niczym worek ze śmieciami na rogatkach miasta. Zanim pozwolili mu odejść, zagrozili, że jeśli powiadomi policję, znowu go gdzieś wywiozą i zorganizują „powtórkę z rozrywki”.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 12/2018 w sprzedaży od 13 listopada 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]