W najnowszym numerze czekają na  Was dwie ulubione zagadki kryminalne i dziesięć  kryminalnych tekstów opartych na faktach. Wśród nich:

 PRAWDZIWA GORĄCZKA – Policjant opuszcza rozgrzaną, dymiącą jeszcze po strzale broń. Naprzeciw niego spoczywa zalany krwią mężczyzna. Człowiek ten jeszcze żyje, oddycha resztkami sił, jednak pewne jest, że są to ostatnie sekundy jego życia.

MORDERCA, KTÓRY CZYTAŁ KRYMINAŁY – Zwłoki 12-letniej Uli z Poznania znaleziono w wannie 19 marca 1998 roku. Podejrzanych było wielu, kilka osób było tymczasowo aresztowanych, ale wszyscy wyszli na wolność. Sprawa została umorzona. Prokuratura wróciła niej prawie po 10 latach.

ODRZUCONY – Trzech mężczyzn siedzących na sali sądowej łączyły różne relacje i dzieliły różne emocje. Ojciec, syn i ojczym. Jeden z nich siedział na ławie oskarżonych, blady, skupiony, kilkakrotnie  spoglądając na salę, gdzie siedzieli dwaj pozostali.

PRZESZŁOŚĆ NIE UMIERA NIGDY – Morderstwo, śledztwo, krzyżujące się tropy i umorzenie postępowania z powodu niewykrycia sprawcy. To wcale nie rzadkość. Jednak zbrodnia doskonała i genialni mordercy to wymysł autorów powieści kryminalnych.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 9/2019 w sprzedaży od 13 sierpnia 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]