Magda zrezygnowana usiadła na twardym łóżku. Spojrzała w zakratowane okno i znieruchomiała na długie minuty. Nie musiała niczego udawać. W celi była sama. Kiedy aresztantki dowiedziały się, za co trafiła do więzienia, wpadły w panikę i żądały przeniesienia.

Długie miesiące szczęścia zamieniły się w dni wypełnione żalem i tęsknotą. Zdradzona kobieta poprzysięgła zemstę. W myślach setki razy zabijała wiarołomnego kochanka na wszystkie możliwe sposoby – używała noża, siekiery, pistoletu. Jej chora wyobraźnia ze szczegółami kreśliła sposób na zdobycie broni. Chore myśli minęły z chwilą poznania kolejnego mężczyzny. I tutaj szczęście nie trwało długo… Wkrótce kobieta usłyszała wyrok. Postanowiła „oddać” mężczyznom to, co od nich dostała. Najbardziej denerwowali ją faceci, którzy za wszelką cenę chcieli używać prezerwatyw. To jej misję czyniło bezsensowną.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych z psychopatami w roli głównej znajdziesz  w najnowszym wydaniu kwartalnika „Detektyw – Wydanie Specjalne” nr 2/2018 w sprzedaży od 5 czerwca 2018 roku, a także w wersji elektronicznej dostępnej TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]