Marcowy wieczór w jednym z bostońskich barów. Wyobraź sobie, że siedzisz ze znajomymi i w pewnym momencie spoglądasz w okno. Widzisz burzę śnieżną i samochody usiłujące pokonać potężne zaspy. W pewnym momencie wzrok Twój przykuwa… księżniczka, która ratuje z opresji policyjną furgonetkę. Nie, nie masz omamów. To dzieje się naprawdę.

Nie tak dawno mieszkańcy Stanów Zjednoczonych zmagali się z prawdziwą śnieżycą. Ta, dała się we znaki szczególnie bostońskim funkcjonariuszom. W biedzie, z pomocą przyszła im jednak… księżniczka.

Policyjny radiowóz zakopał się w śniegu i nie był w stanie ruszyć. Z pomocą przyszła bohaterka „Krainy lodu”, Elsa. A konkretniej, 37-letni prawnik w stroju księżniczki, który spędzał wieczór w jednym z miejscowych barów. Mężczyzna przebrał się za disneyowską postać, aby rozbawić swoich znajomych. Swym wyczynem rozbawił jednak nie tylko znajomych i uratowanych funkcjonariuszy, ale miliony internautów, ponieważ filmik z jego brawurową akcją szybko zawładnął portalami społecznościowymi.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]