Ten dramat rozegrał się w Stanach Zjednoczonych. 63-letnia nauczycielka została aresztowana i oskarżona o molestowanie seksualne 17-letniego ucznia w Garinger High School. Kobieta po wpłaceniu kaucji i opuszczeniu aresztu popełniła samobójstwo. Śledczy odnaleźli również zwłoki jej męża.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Karolinie Północnej w Stanach Zjednoczonych. Zwłoki Emmy Ogle i jej męża Michaela zostały odkryte przez funkcjonariuszy SWAT około godziny 8. Służby zawiadomił zaniepokojony członek rodziny małżeństwa, gdy Michael Ogle nie pojawił się w pracy.

Na ciałach ofiar odnaleziono rany postrzałowe – informują media w USA. Policja uważa, że Michael Ogle został zabity przed przybyciem na miejsce oficerów i członków SWAT.

– Ich dom znajduje się w bardzo zacisznym miejscu. Zapewne trudno było usłyszeć strzały. Spróbujemy zrekonstruować przebieg tragicznych wydarzeń – powiedział funkcjonariusz Departamentu Policji Huntersville Odette Saglimbeni.

Emma Ogle, nauczycielka Garinger High School, została aresztowana 31 października br. i oskarżona o uprawianie seksu z 17-letnim uczniem. Ich związek miał trwać kilka miesięcy. 63-latka wyszła z więzienia po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tys. dolarów (39 tys. złotych).

Źródło: radiozet.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]