Jak zwykle nie zawodzimy naszych Czytelników. W nowym numerze będzie można przeczytać m.in.:

CENA WYKUPU – Mieszkaniec śląskiego R., 31-letni Waldemar S., przeżył dzień, w którym miał wielokrotnego pecha. Kiedy 21 stycznia 2014 r. wyszedł rano na balkon swojego mieszkania stwierdził, że na parkingu przed blokiem nie ma zakupionego dzień wcześniej jego Audi A6. Jeszcze nie dowierzając w to, że auto ukradziono, zbiegł na dół i obiegł okoliczne parkingi.

ZEMSTA ZDRADZANEJ ŻONY – Do jakich czynów może się posunąć kobieta z zazdrości? Do jakich kłamstw i wymyślnych historii może się posunąć kobieta z miłości? Jak rykoszetem mogą oberwać osoby przypadkowe?

AKTOR W MIEJSKIEJ DŻUNGLI – Grał role osobników wprawdzie sprytnych, ale przeważnie podłych, okrutnych i pozbawionych hamulców moralnych. Nagle fikcja pomieszała się mu z rzeczywistością. W lipcową noc wynurzył się z zakamarków wielkiego miasta, a na widok łatwej ofiary przestał być człowiekiem.

To tyko ułamek całości. Po więcej zapraszamy do pełnego wydania „Detektywa” 3/2019 w sprzedaży od 12 lutego 2019 roku, a także w wersji elektronicznej do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]