Od dzisiaj czeka na Państwa sierpniowe wydanie „Detektywa”. Kolejny numer, a w nim tylko prawdziwe historie. Niektóre aż mrożą krew w żyłach…

DZIAŁKOWE PORZĄDKI – 67-letnia Janina K. przekopywała chwasty wśród swoich piwonii, gdy nagle, po uderzeniu motyką, dokonała przerażającego odkrycia. Spod ziemi wyłoniły się ludzkie palce. Natychmiast zawiadomiła policję.

OSZUSTKI MATRYMONIALNE – Nie wiadomo dlaczego utarło się przekonanie, że oszustw matrymonialnych dokonują wyłącznie źli mężczyźni, którzy bez najmniejszych skrupułów krzywdzą zakochane w nich kobiety. Życie pokazuje jednak, że również w tej dziedzinie panie nie ustępują pola mężczyznom i potrafią – z równą bezwzględnością – łamać serca nieszczęśnikom po to, żeby czyścić ich portfele.

KODEKS FAŁSZYWYCH POLICJANTÓW – Konflikt między kumplami z przestępczej ferajny przerodził się w prawdziwą wojnę zakończoną napadem z użyciem noża i dwiema scenami strzelaniny jak w gangsterskim filmie. Działo się to w spokojnym miasteczku jakim jest Nidzica, określana „bramą do Mazur”.

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 8/2020 w sprzedaży od 14 lipca 2020 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]