Dokładnie miesiąc temu zapowiadaliśmy już ósme tego roku wydanie magazynu „Detektyw”. Czas jednak płynie, my nie próżnujemy. Dziś, do Waszej dyspozycji oddajemy jeszcze ciepłe wrześniowe wydanie.

W miesięczniku jak zwykle prezentujemy te najgłośniejsze i te mniej znane sprawy kryminalne. Nie zabraknie też garści rozrywki. W „Detektyw” 9/2018 przeczytacie między innymi:

  • UROJONY KOCHANEK – W tej sprawie wiele zdarzeń rozgrywało się równolegle, a wszystkie miały miejsce w ciągu jednej doby. Sprawca był znany już kilkanaście godzin po zbrodni dzięki intuicji oficera policji ale także, jak często bywa, dzięki pomocy przypadku.
  • „JUREK WARIAT” – O wielu przestępcach policjanci mówią z niechęcią, ale są też wyjątkowo nielubiani, bo przysparzający trudnej pracy. W przypadku Jerzego M. policjanci z M. takie marzenie mieli stale. Prostym rozwiązaniem byłoby „przesiedlenie” go na długie lata do więzienia, ale w tym przypadku okazało się to bardzo trudne…
  • ZŁA MIŁOŚĆ KIBICA – Byli ze sobą aż sześć lat. To bardzo długo. Przez ten czas można doskonale poznać drugą osobę. Przemoc i agresja nie wróży związkowi nic dobrego. Dziewczyna dla swojego bezpieczeństwa zakończyła związek, ale wcale nie pozbyła się kłopotów.
  • OFIARA DLA LOWELASA – Daniel O. podobał się kobietom. Wiedział jak je podejść, jak grać niegrzecznego, ale zarazem słodkiego chłopca.  Grał, a one ulegały tej grze. Dla Daniela były w stanie zrobić wszystko!

Więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 9/2018 w sprzedaży od 14 sierpnia 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]