Październikowy „Detektyw” jest barwny niczym kolory jesieni. Nie brakuje tam czerwieni, niestety nie na liściach, ale w postaci krwi, którą nieustannie przelewają nasi bohaterowie.

Wydanie otwieramy tekstem opisującym kulisy „skoku stulecia”. Jeśli nie wiesz, albo chcesz przypomnieć sobie co wydarzyło się w Swarzędzu latem 2015 roku, koniecznie przeczytaj ten materiał. Warto dodać, że łupem złodziei padło wówczas 8 milionów złotych!

O ile w „Kulisach napadu stulecia” – obyło się bez ofiar śmiertelnych, o tyle w kolejnych tekstach ich nie brakuje. „ Śmierć czekała na boisku” – wstrząsająca historia 21-letniego studenta, którego zamordowało dwóch młodszych od niego mężczyzn.

Kolejna, nieprawdopodobna wręcz sprawa – „Tęczowa dawka zazdrości” –  Julian K. popełnił samobójstwo na oczach dorosłego syna swojego nieżyjącego już partnera. Wcześniej jednak napisał list w którym przyznał się do zabójstwa swojego kochanka (potajemnie podał mu środki na potencję, nie wiedząc, że mężczyzna wcześniej zaaplikował sobie podobny preparat…). Nie potrafił żyć z takim ciężarem, odebrał sobie życie, a cały majątek przepisał na syna kochanka, jako rekompensatę za doznane krzywdy.

Wymienione historie to tylko 3 z 11 niezwykle ciekawych spraw. Dla zmęczonych trudnymi tematami Czytelników, po raz drugi, mamy nie lada gratkę: „Rozrywkę z Temidą” – kilkanaście stron krzyżówek i ciekawostek kryminalnych.

 

 Zapraszamy od 19 września do punktów sprzedaży. „Detektyw” już czeka.

Monika Frączak

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]