Przez 10 lat ukrywała się przez policją licząc na przedawnienie kary. Kobieta poszukiwana na podstawie listu gończego miała trafić do więzienia za oszustwa kredytowe i przywłaszczenie mienia. Przed kilkoma dniami została zatrzymana w Warszawie przez sochaczewskich policjantów. Została już doprowadzona do placówki penitencjarnej.

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego prowadzili poszukiwania 61-letniej kobiety, która miała do odbycia karę pozbawienia wolności za oszustwa kredytowe i przywłaszczenie mienia. Była mieszkanka Sochaczewa od 10 lat była poszukiwana na podstawie listu gończego.

Policjanci starali się zatrzymać kobietę, ale ślad po niej zaginął. Mundurowi cały czas mieli jednak wiedzieli, że kobieta wpadnie w ich ręce. W ostatnim czasie ustalili, że 61-latka mieszka w Warszawie.

Przed kilkoma dniami policjanci zatrzymali ją na warszawskim Ursynowie. Była kompletnie zaskoczona obecnością funkcjonariuszy, ponieważ liczyła, że uda jej się być na wolności do czasu przedawnienia kary. Kobieta została już doprowadzona do zakładu karnego.

Źródlo: www.policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]