Motywy, jakimi kierują się przestępcy, są różnorodne: od dewiacji psychicznych poczynając, na zwykłej pazerności kończąc. W tym przypadku było inaczej…

Niszczące uczucie zazdrości zaczęło kiełkować w głowie kobiety po mniej więcej roku od wprowadzenia się do kawalerki w dwupiętrowej kamienicy, którą zarządzała jej firma. Kawalerka nie należała do niej. Była własnością prezesa firmy i to on ulokował w niej swoją kochankę… Sielanka nie trwała jednak długo. Z czasem kobieta przejrzała na oczy, a wtedy miejsce w jej sercu zajął ktoś zupełnie inny… Chore uczucie nie miało jednak szans na przetrwanie. Kobieta nie poddawała się i chcąc wyeliminować rywala, posunęła się do czynów niezgodnych z prawem… Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteś ciekaw jak zakończyła się ta historia? Jej zakończenia szukaj w najnowszym numerze miesięcznika „Detektyw”.

Wiele więcej ciekawych i intrygujących tematów kryminalnych znajdziesz  w najnowszym miesięczniku „Detektyw” nr 3/18 w sprzedaży od 13 lutego 2018 roku, a także w wersji elektronicznej  do kupienia TUTAJ oraz w wersji do słuchania dostępnej TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]