Najnowszy „Detektyw” nadchodzi wielkimi krokami! Już 18 lipca do kiosków zawita najnowszy numer naszego magazynu, pełny – jak zawsze – intrygujących, mrożących krew w żyłach prawdziwych historii!

 

Sierpniowe wydanie rozpoczynamy obszernym raportem dotyczącym demonów XXI wieku, czyli dopalaczy.

Co roku, na czarnym rynku, pojawia się kilkaset nowych substancji psychoaktywnych. Niektóre wzmacniane są drobinami ołowiu, szkła, preparatami farmakologicznymi czy też wyciągami roślinnymi, by „konsumenci” doznawali silniejszych wrażeń.

Nie uciekamy od tematów trudnych i jako tragiczny przykład zażycia substancji niedozwolonych, poruszamy kwestię, którą nie tak dawno żyła cała Polska – śmierć Magdaleny Żuk w egipskim kurorcie Marsa Alam. To jednak nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy!

W sierpniowym „Detektywie” przeczytacie także historię, która w 2015 roku wstrząsnęła całą Polską. „Oprawca z sąsiedztwa” to historia dziewczyny więzionej, gwałconej i okaleczonej przez swojego sąsiada. Jak przebiegał proces oprawcy? Jak kobieta radzi sobie po traumatycznych przeżyciach, które zostawiły ślad na całe życie?

Jeśli jesteście ciekawi co jeszcze dla Was przygotowaliśmy – pamiętajcie – spotykamy się już 18 lipca!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]