Na lotnisku Delhi w Indiach przyłapano pasażera, który nie tylko posługiwał się podrobionym paszportem, ale też „przerobił się” na 81-latka. Choć mężczyzna świetnie się przygotował, jego kłamstwo wyszło na jaw w czasie kontroli bezpieczeństwa.

32-letni Jayesh Patel próbował dowieść, że nazywa się Amrik Singh i urodził się 1 lutego 1938 roku, czyli ma… ponad 81 lat. 32-latek próbował sfałszować swoją tożsamość i polecieć do Nowego Jorku.

Mężczyzna przygotował się naprawdę bardzo dokładnie – zafarbował brodę na biało, założył turban, okulary, a co więcej pojawił się na lotnisku Delhi na wózku inwalidzkim. Mężczyzna przedstawiał się jako Amrik Singh. Wszystko szło sprawnie do momentu, kiedy służby na lotnisku chciały go przeszukać i poprosiły o wstanie z wózka inwalidzkiego. Ten odmówił, tłumacząc, że jest stary i niedołężny.

Ale nie tylko to wzbudziło podejrzliwość pracowników lotniska. Jak podaje dziennik „India Today”, 32-latka zdradziła…cera – zbyt młoda jak na 80-letnią osobę.

Jayesh Patel, udający Amrika Singha, został przesłuchany i okazało się, że miał fałszywy paszport, dzięki któremu chciał przedostać się do Nowego Jorku. Mężczyzna został przekazany urzędnikom imigracyjnym w celu przeprowadzenia dalszego dochodzenia. Wkrótce zostaną mu postawione zarzuty, ale lokalne media nie informują o dalszych losach tej sprawy.

Źródło: www.radiozet.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]