To trzecia książka Kariny Krawczyk, która 4 czerwca ukazała się na rynku. Data premiery nie została wybrana przypadkowo. Jak mówi autorka, książkę zadedykowała „wszystkim walczącym o wolność”, dla uczczenia 30 rocznicy odzyskania przez Polskę pełnej wolności.

W świecie, gdzie dane jest ci wszystko, jednym kliknięciem, cała wiedza podana na tacy… Tracisz pamięć. Wszystko co potrafisz, to pisać i czytać. Nikt cię nie zna, nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski, komisarz lubelskiej policji właśnie wrócił ze szpitala i rzucił się w wir walki w gangiem narkotykowym, intensywnie działającym na terenie całej Polski. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych młodych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję kobieta, która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości.

Czy targany emocjami oraz własną ambicją policjant wygra wyścig z szefem mafii? Kim jest tajemnicza dziewczyna, słysząca głosy z przeszłości?

Autorka jest nauczycielem przedmiotów zawodowych oraz recenzentem.  Ma na koncie dwie wcześniejsze powieści:  „Tajemnica Boga” i „Pułapka pożądania”.

Karina Krawczyk „Nazywam się Milion” – już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]