Nie na wszystkie zdarzenia mamy wpływ i nie wszystko możemy przewidzieć. Dotyczy to również złodziei i ich „pracy”. Poznaj najśmieszniejsze wpadki złodziei.

1. Ciekawość nie popłaca?

O tym, że ciekawość nie popłaca chyba zapomniał pewien złodziej ze Stanów Zjednoczonych. Zamierzał obrabować sklep, ale najpierw, nie chcąc się narażać dla paru groszy, postanowił zadzwonić i dowiedzieć się, ile pieniędzy aktualnie znajduje się w sklepowej kasie. Zaskoczony i zaniepokojony niecodziennym telefonem sprzedawca zawiadomił policję. Funkcjonariuszom udało się namierzyć numer telefonu, z którego dzwonił złodziej i zatrzymać go zanim dotarł do sklepu. Mało rozgarnięty złodziej wcześniej dokonał kilku podobnych kradzieży – zawsze dzwonił, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy znajdzie w kasie.

2. To się nazywa świętowanie!

Pewien 37-letni Niemiec ukradł sporą gotówkę oraz biżuterię. Zadowolony z siebie postanowił świętować udany skok. Kupił szampana i kompletnie pijany zasnął w swoim samochodzie na jednym z parkingów. Przechodnie widząc śpiącego w samochodzie mężczyznę zawiadomili policję. Niemałe było zdziwienie funkcjonariuszy, gdy zorientowali się, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany za kradzież gotówki oraz biżuterii. Na tym jednak nie koniec! Mężczyzna wszystkie zrabowane przedmioty miał przy sobie w samochodzie.

3. Niezbyt udany napad

28-letni mężczyzna zamierzał obrabować bank. Nie przewidział jednak jednej rzeczy. Gdy zamaskowany podjechał pod wejście do banku i trzymając w ręku pistolet chciał dostać się do środka, zorientował się, że bank jest zamknięty, a pracownicy udali się na przerwę obiadową. Gdy przebywający w środku ochroniarz zobaczył zamaskowanego mężczyznę, wezwał policję, która zatrzymała niedoszłego złodzieja.

4. Odważna staruszka

Do jednego z domów w stanie Oklahoma w USA w środku nocy próbował włamać się złodziej. Nie przewidział, że mieszkająca w nim 95-letnia staruszka jeżdżąca na wózku inwalidzkim, okaże się na tyle sprytna i odważna, aby pokrzyżować mu plany. Kobieta widząc, że złodziej wybił szybę we frontowych drzwiach i próbuje dostać się do środka, chwyciła za śrubokręt i wbiła mu go w dłoń. Gdy na miejsce zdarzenia dotarła policja, zastała 46-letniego niedoszłego włamywacza leżącego w kałuży krwi. Po opatrzeniu rany, trafił prosto do więzienia.

5. Ostrożnie z nożem

W stanie Michigan w USA pewien mężczyzna zamierzał ukraść komplet noży myśliwskich. Niestety miał pecha, gdyż zauważył to ochroniarz i zaczął gonić mężczyznę. W czasie ucieczki przez ochroniarzem złodziej potknął się, upadł a schowane pod kurtką noże wbiły się w jego brzuch. Złodziej trafił do szpitala, a następnie przed wymiar sprawiedliwości.

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]