Elon Musk nie wpisuje marzeń na listę rzeczy do zrobienia. On je po prostu robi! Nawet te, które wydają się wręcz szalone? Wariat czy geniusz?

To nie jest biografia, ale zbiór rozmów i wywiadów Elona Muska. Z tej książki dowiesz się jak myśleć jak Elon Musk. Opowie ci to on sam, własnymi słowami. Po jej lekturze zastanowisz się dwa razy zanim powiesz: „Nie da się”. Determinacja w doskonałym wydaniu. Czy ten facet spoglądający z okładki książki wygląda na szalonego? Nie on sięga po pragnienia. Sięgnij i ty.

Elon Reeve Musk jest południowoafrykańskim przedsiębiorcą i filantropem. Założyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company od lat mieszkający w Ameryce Północnej (posiada obywatelstwo południowoafrykańskie, kanadyjskie oraz amerykańskie). Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Według stanu na październik 2018 roku jego majątek wynosi 22,8 mld USD, dzięki czemu znalazł się na 54 pozycji najbogatszych ludzi Forbesa. Musk opisuje siebie jako pracoholika, często spędzającego w pracy 100 godzin tygodniowo, głównie w Tesla Inc. i SpaceX. Gdy ma trochę wolnego czasu, spędza go z pięciorgiem swoich dzieci (Źródło: wikipedia.pl).

Maciej Gablankowski „Elon Musk. Co naprawdę myśli” – już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]