30-letni Qaw’mane Wilson, występujący pod pseudonimem Young QC, w 2012 roku zlecił Eugenowi Spencerowi zabicie Yolandy Holmes – swojej matki.

Mężczyźni usłyszeli wyroki w piątek przed sądem w Chicago. Wilson otrzymał 99, a Spencer 100 lat pozbawienia wolności.

 – Miał wszystko, co chciał. Samochód, pracę. Można powiedzieć, że był zepsuty. Yolanda dała synowi życie, a on postanowił jej je odebrać – mówił w uzasadnieniu sędzia hrabstwa Cook, Stanley Sacks.

Po śmierci matki, Wilson użył jej pieniędzy, by m.in. spersonalizować swojego mustanga, który otrzymał w prezencie właśnie od Holmes. Na YouTubie opublikował też film z wypłaty 20 tys. dolarów z banku.

Śledczy odkryli też, że podczas jednego ze swoich koncertów, raper rzucał w tłum pieniędzmi – tymi samymi, które przywłaszczył po śmierci matki.

W chwili zlecenia zabójstwa, Wilson miał 23 lata. Nakazał Spencerowi wejść do mieszkania ofiary w Chicago i zastrzelić ją podczas snu.

– Nikt nie kochał mojej matki bardziej niż ja. Była wszystkim, co miałem – mówił przed ogłoszeniem wyroku.

Źródło: www.polsatnews.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]