Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mężczyznę. Okazało się, że jest poszukiwany i ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Poszukiwany mężczyzna przyjechał, na kilka dni z Niemiec do Polski w celu dopełniania formalności dotyczących planowanego ślubu w październiku bieżącego roku. Został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym do odbycia kary w wymiarze 1 roku i 5 miesięcy.

Funkcjonariusze ruchu drogowego w miejscowości Głębokie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Za popełnione wykroczenie 36-letni kierowca został ukarany mandatem karnym.

Podczas sprawdzenia w systemach policyjnych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany. W związku z popełnionym kilka lat temu przestępstwem przeciwko mieniu Sąd Rejonowy w Lublinie wydał nakaz zatrzymania i osadzenia 36-latka w areszcie śledczym.

Mężczyzna przez dwa lata ukrywał się na terenie Niemiec, przyjechał na kilka dni do Polski by dopełnić formalności związanych z planowanym w październiku ślubem. Niestety plany matrymonialne mężczyzny zostały pokrzyżowane, gdyż  został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 5 miesięcy.

źródło: policja.pl

UDOSTĘPNIJ SOCIAL MEDIACH:

Komentarze

[fbcomments]